Vegetariánství

Od srpna 2013 nejím maso. Přirozenou cestou se ze mě stal vegetarián, ale co se vlastně stalo?

Vždycky jsem maso jedla. Dokonce bych mohla říct, že jsem ho milovala. Byla jsem na něj od dětství zvyklá, a proto jsem určitou dobu, vyžadovala dávku masa každý den. Byla jsem spokojená a nic mi nechybělo.

Pak jsem se začala zabývat profesionálně výživou a přišla mi do ruky výživa dle krevních skupin. Když jsem si přečetla svou skupinu A+, tak jsem se začala hodně smát. A+ je totiž přirozený vegetarián a masa má mít hodně málo a spíše bílé (můj nejoblíbenější byl vždycky hovězí steak).

Co předcházelo tomu, že jsem přestala jíst maso?

Pracuji s klienty, kde ke svému povolání využívám jemné energie* a proto musím být co nejvíce neutrální. Potřebuji, aby moje energie byly co nejčistší a bez stresu a agrese. Zároveň jsem se letos vydala na svou cestu znovuobjevení ženy v sobě. Všechny tyto kroky vedou k tomu, že se potřebuji zjemnit a být méně „startovací“. Učím se tomu, abych byla nad věcí a v klidu. Jsem moc vděčná za to, že se mi to opravdu daří. 🙂

Co se tedy stalo?

V srpnu nás navštívil můj bratr s přítelkyní a těšili jsme se na to, jak budeme grilovat a dávat si různé dobroty. Místo toho jsem lehla a skoro nic nejedla. Maso jsem nemohla ani cítit, natož ho jíst. Představa, že si dám cokoliv z masa, byla nepředstavitelná. Po víkendu v posteli, kdy jsem byla malátná a k nepoužití, jsem se začala vzpamatovávat. Vše bylo dobré, akorát střeva ještě měly nějakou očistu. V lékárně mi prodali laktobacily, které vše upravily, a bylo mi dobře.

Od té doby nejím maso, anebo cokoliv, kde je část mrtvého zvířete. Když náhodou je někde použito třeba sádlo, tak mě to velmi rychle prožene. Moje tělo to prostě odmítá.

Proč odmítám maso?

Miluji zvířata a je pravdou, že jsem se nikdy nezabývala jejich porážkou. Nedokážu ublížit živému tvoru, kromě komára a jiného extrémně otravného hmyzu, který mne ohrožuje a napadá. Ale u masa jsem to nikdy neřešila.

Když se ale na to podíváme z jiného úhlu pohledu, tak právě zacházení se zvířaty, které jsou určeny na porážku, je velmi nešetrné. Do jejich systému se dostává stres spojený se strachem. Zároveň je zde určitá agresivita, která je s tím spojená. To vše je pro mé tělo nyní špatné a samo, díky své inteligenci, to odmítá.

Jak to vše působí na energii?

Jak jsem psala, pracuji s energiemi, kde chci, abych byla co nejvíc čistá a klidná. Maso, ale v sobě nese jistou dávku agresivity, která například i nám ženám není vlastní. My jsme na mamuty nechodily, naopak. Jakmile přijímáme tuto energii z mrtvého zvířete, tak se stane, že i my se stáváme agresivnější a více jednáme vyhroceně. A právě pro svou práci, kdy se napojuji na své Vyšší Já, potřebuji mít toto napojení co nejčistší.

Chci, abych byla v harmonii, a díky mému inteligentnímu tělu se k tomu dopracovávám. Pak už pouze stačí, aby můj mozek spolupracoval a zachycoval veškeré signály, které mi tělo dává. Ve chvíli, kdy se snažím být chytřejší než mé tělo, tak mi to dá jasně najevo – ve většině případů je to nějaká nemoc, prožene mě atd. To je na delší vyprávění, tak snad příště. 🙂

 

*energií je myšlena naše lidská vibrace, která má buď pozitivní náboj, nebo negativní. Bohužel jakákoliv část mrtvého zvířete dodává negativní, agresivní energii, kterou potřebovali přesně lovci, vojáci, aby mohli co nejlépe vykonat svou práci. Kdežto ve chvíli, kdy pracujete s jemnými energiemi ostatních, musíte být co nejvíce neutrální, bez jakékoliv agrese.

1 komentář: „Vegetariánství

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.