Vědomá změna

Je to dlouho, od doby, kdy jsem napsala poslední článek. Stalo se toho hodně a já můžu s radostí říct, že vzniká něco nového….

Vědomá změna je na světě a je to moje miminko.

Co se stalo?

Musela jsem si projít pro někoho a z určitého pohledu velmi negativním obdobím. Bylo to takové, že jsem si skoro říkala, že už nemám naději. Ale světe div se, ono je to jinak.

Tohle období – červen až červenec, bylo hódně náročné. Přišlo mi, jako by se všechno hroutilo a já neviděla východisko. Zaplatila jsem si Neurorestart, abych zjistila, zda je zde něco, co by mě posunulo dál a abych se podívala, jak to dělá někdo jiný. Byly chvíle, kdy mě to velmi nakopávalo, pak byly i opačné chvíle. Ale jsem ráda, že jsem tu zkušenost nabyla. A zase, z určitého pohledu by se dalo říct, že výsledek se nedostavil, ale já vím, že se dostavil a byl ohromný.

Jak se z bodu mrazu dostat do teploučka?

A tady začala moje cesta. Potřebovala jsem tuhle lekci, abych konečně zjistila, kdo skutečně jsem. Potřebovala jsem zjistit, jakou mám sílu a jaké dovednosti ovládám. Hlavně jsem potřebovala přestat hledat odpovědi někde venku.

Naučila jsem se na ostatní dívat jinýma očima a to samé se stále učím i sama u sebe. Vědomě jsem změnila celkový přístup a postoj k životu.

Byla jsem na to sama?

Ne!!! Nikdy nejsme sami. Ano, hodně času jsem trávila sama se sebou, protože odpovědi si mohu dát jenom já sama, ale další roli v mé proměně udělali moji blízcí, nejbližší, které mám ráda a pak vesmír sám.

Kdo mi pomohl nejvíce?

Můj muž, který je báječný a já mu za to moc děkuji, čarodějka Andrea Doležalová a její úžasné schopnosti, jak kartářky, tak reikistky. Andy díky. A pak náš syn Albert, který je sice zatím maličký, ale je to anděl na správném místě.

Ale tu nejhlavnější osobu nesmím zapomenout, protože bez ní by to nešlo.

Jsem to JÁ – KLÁRA MENCL

Kláro, děkuji, jsem ti vděčná, že jsi našla tu odvahu a sílu jít do té změny, i když to bolelo a stálo to hodně energie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.