Vánoční zamyšlení

Vánoce pro mne znamenají velmi mnoho.
Je to období plné zázraků, lásky, harmonie, radosti a pohody. Na tyto dny se vždy velmi těším, protože si užívám tu atmosféru. V posledních letech se ta atmosféra nějak vytrácela a já začala ztrácet to naladění na tu nádhernou energii.

Proč tomu tak je?

Je to proto, že tu energii hledáme někde venku, že čekáme, že ostatní nám tu energii dají a díky nim se dostaneme tam, kde chceme být. Opak je ale pravdou.

Pokud mi sami tu energii nenajdeme v sobě, pokud neuslyšíme v sobě zvonky rolniček a přestaneme věřit v zázraky, které se dějí stále a stále, tak pak jsme ztratili sami sebe. Proto je důležité se najít. Najít náš životní cíl – smysl a žít svůj život. Rozpoutat v sobě vášeň, radost a štěstí. Žít život podle vlastních představ a vědět, že jediný partner, který může udělat něco proto, abychom se cítili lépe, jsme mi sami. Zůstaňme proto sami sebou, vzpomeňme si, jaké jsme byli dítě, než nás rodiče ochočili a zlomili. Pochopme, proč se to stalo, a s radostí přijměme veškeré kroky, která nás dovedou „domů“ – k sobě samým.

Milujme se tou nádhernou, božskou láskou, která naprosto přesně ví, že jsme jedineční, úžasní a dokonalí. Zasloužíme si to, tak buďme vděční za to, co máme a užívejme si to.

christmas-angel

Přeji vám nádherné vánoční svátky, plné kouzel, lásky a zázraků.
Zároveň vám přeji, aby rok 2015 byl přesně podle vašich představ.

s láskou

Klára

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.