Tajemství – The Secret (kniha)

Kniha tajemství byl pro mě takový oříšek.

Pamatuji si, jak jsem okolo ní dlouho chodila a vždy jsem si říkala: „Ty jo, to bude nějaká červená knihovna“. Byla skoro všude, kde jsem procházela v knihkupectvích, ale já se jenom podívala na obal a šla dál.

Zlom

Bod zlomu nastal ve chvíli, kdy jsem byla na návštěvě u grafika, se kterým jsme nárazově spolupracovali. Měli jsme hodně společných témat, protože se hodně zajímal o duchovno. A tak jsme narazili na Tajemství. Vyprávěl mi, jak k Tajemství přišla jeho sestra a o čem ta kniha je. Díky tomu jsem si řekla, že to teda zkusím, až na tu knihu zase narazím.

Tajemství - The Secret - kniha

Následně jsem náhodou šla do knižního klubu a překvapením jsem zůstala stát. Normálně tam ta kniha nebyla, najednou tam byl celý regál. V tu chvíli mi bylo jasné, že se do ní musím aspoň podívat. Sedla jsem si s ní tehdy v tom knihkupectví na taburet a začetla se. Asi po 5 minutách jsem věděla, že s touhle knihou odejdu.

O čem je?

Je to kniha, která se věnuje myšlenkám, jak si přát, jak být šťastný, vděčný a přitáhnout si do života vše, co si přejeme. Je zde celý proces toho, jak by to mělo vypadat a jsou zde vysvětleny všechny oblasti našeho života – peníze, kariéra, vztahy, osobní štěstí a zdraví.

Najdete zde, jak fungují naše myšlenky, Vesmír a energie, kterou vkládáme do našeho záměru. Kniha je velmi motivační a proto ji doporučuji číst několikrát, protože vám vždy dodá energii, která je potřebná k plnění si snů.

Bohužel v této knize nenajdete to, jak najít svá přání, jak jít do akce a jak vše dát dohromady tak, aby to fungovalo okamžitě. Nejsou zde praktické návody, ale to nevadí, protože nejprve musíme zvládnout teorii, kterou 100% známe už z dětství.

Rozhodně Tajemství doporučuji pro začátečníky, kteří se s touto problematikou teprve seznamují. Je to velmi dobře čtivé a věřím, že vás to nastartuje a dodá potřebné odhodlání.

Chcete změnit svůj život?

Pak začněte s Tajemstvím ještě dnes. Já jsem si díky této knize vzpomněla, jak jsem tajemství využívala dříve, ale vůbec jsem to netušila.

Doporučuji se podívat i na stejnojmenný film. Hovoří zde mnoho motivačních spíkrů, podnikatelů, filozofů atd., kteří dokázali změnit svůj život a jsou dnes velmi populární a úspěšní.

Tady chci jenom upozornit, že ne každý tento film v pohodě zvládne, protože je hodně „americký“.

 

Chcete si knihu pořídit ihned? Stačí jí objednat na knihkupec.com.

2 komentáře: „Tajemství – The Secret (kniha)

  1. Dobrý den,knihu jsem přečetla snad asi stokrát, neustále se k ní vracím. V současné době jsem úplně na začátku (nechci psát na dně), stále se snažím myslet pozitivně, nepodléhat systému jaký tady je. Děláte nějaké semináře nebo přednášky v Pardubicích? Děkuji za odpověď JP

    1. Dobrý den paní Jano, moc Vám děkuji za Váš komentář a hlavně za upřímnost. 🙂 Znám tento stav o kterém píšete a věřte, že se dá změnit.
      V Pardubicích se zatím nevyskytuji, ale pokud by se Vám podařilo dát dohromady skupinku stejně naladěných osob, tak za Vámi ráda přijedu a vytvořím seminář přesně na míru Vašim potřebám. Mám pro Vás návrh, zkusme to dát dohromady a uspořádat seminář do poloviny června, na konci června mám totiž termín porodu, což v tuto chvíli nevadí. Moc ráda se s Vámi potkám a věřím, že najdeme odpovědi na věci, které Vás zajímají. Pokud by Vás to zaujalo, tak vytvořím i nějakou propagaci přes FCB, tyto stránky a moje další stránky, abychom tuto akci uskutečnily. 🙂 Mějte se zatím moc krásně a držte se, uvidíte, že bude líp Klára

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.