Ta zatracená éčka

Slíbila jsem, že zde budu uvádět potraviny, které jsou pro nás vhodné. Tento slib chci stále dodržet, ale musím jej nyní porušit.

Měla jsem možnost shlédnout video, které je zaměřeno na éčka, která se přidávají do našich potravin, a věřte, že mi z tohoto dokumentu nebylo dobře. A tím nemyslím, že byl špatně natočený.

Jistě se mnou budete souhlasit, že by stálo za to s tím konečně něco udělat a donutit výrobce, aby změnili receptury. Věřím, že pokud si budeme vybírat potraviny, které obsahují pouze ta dobrá, nám prospěšná éčka, tak se to změní.

Nyní se podívejte na dokument, který u nás doma začíná měnit ještě více přístup k potravinám. Už teď je to sice náročné, ale dá se to zvládnout (díky webu Zdravá potravina a jejich aplikaci NutriAtlas je to o dost lehčí). Je to pouze o tom, zda chceme k tomuto tématu přistupovat zodpovědně nebo nám je to jedno a raději se budeme vymlouvat, že stejně nevíme, po čem umřeme.

 

1 komentář: „Ta zatracená éčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.