Spiritual Restructuring – Spirituální restrukturování – SpR

Mám ohromnou radost, protože jsem si hned na začátku tohoto roku splnila své přání. Přihlásila jsem se na kurz SpR neboli Spirituální restrukturování.

O co se jedná?

Tuto metodu vyvinul Robert Detzler. Je to metoda, která úžasně doplňuje SRT. SpR pracuje přímo na fyzickém těle. Pomocí napojení na Vyšší Já (dále VJ) a kyvadla, hledám tu část těla, která potřebuje korekci.

cer-SpR

Co to znamená

Restrukturování se týká tří hlavních aspektů života: těla, duše a DUCHA.

Jak jsem již napsala, pomocí VJ a kyvadla najdu oblast, která je například dlouhodobě v křeči, bolí nebo má jiné změny, které jsou odchýleny od správného nastavení těla. Jakmile tuto oblast lokalizuji, tak nejprve vyčistím programy a podobně, abych mohla provést korekci (nápravu, opravu) a tato oblast se vrátila do správné polohy, nastavení (sval se znovu roztáhl, jak má, obratel se vrátil na své místo a tak podobně.

Příklad

Když jsem šla na kurz, tak jsem měla celou část levých zad bolavou. Před tím jsem byla na masáži u výborné terapeutky, které se oblast krční páteře a ramen moc nelíbila. Měla jsem tam svalstvo velmi stažené a tvrdé. Bolest byla velká, při každém pohybu.

Pokud přijdete na SpR poprvé, tak se začíná u kostrče a postupně se přechází na křížovou kost, obratle, žebra, dále na přední část těla, kraniosakrální ošetření, nervy, orgány, transfery, kloaky, lymfatický systém až po čakry, auru a závěrečné léčení od hlavy až k patě.

Zpátky ke mně. Po to, co jsme začali pracovat na mých krčních obratlích, Atlasu a ramenech, se bolest výrazně zlepšila a svaly se změkčily. Bylo to neuvěřitelné, ale ještě stále tam trochu napětí bylo. Ve chvíli, kdy mi Mirka, která se se mnou kurzu účastnila, dělala korekce žeber, tak bolest naprosto ustoupila a já byla naprosto v pořádku. Zkrátka zázrak v přímém procesu.

S čím vám SpR může pomoci

  • s propojením těla – obratle, žebra, šlachy, které nejsou správně propojeny
  • se svaly – jejich korigování, uvolňování natažených, zkrácených svalů nebo křečí
  • s výživou – správné nastavení výživy
  • s uvolněním emocionálního stresu
  • s problémy, bolestmi kyčlí
  • s problémy, bolestmi kloubů
  • se skoliózou páteře
  • s bolestí bederní, hrudní nebo krční páteře
  • s problémy s orgány, dýcháním a lymfatickým systémem

Závěr

Restrukturování není žádné bolestivé masírování, škubání nebo trhání. Vy ležíte na lehátku, uvolněni a praktik SpR se vás jemně dotýká, poklepává nebo provádí korekce nad vámi. Protože je to práce s energií, kdy se zároveň čistí veškeré záznamy (programy, bloky, psychická zranění), které mohou být jak z tohoto života, tak z minulých, tak není nutné, abychom museli korekce provádět fyzicky. Proto se dá SpR, stejně jako SRT provádět na dálku, bez přítomnosti klienta.

Pojďte si užít tuto krásnou metodu a prožijte život bez bolesti, špatné ohebnosti nebo jiných fyzických problémů. Je to nádhera. 🙂 A masáž si nechte jako relaxační, příjemnou záležitost, kterou se necháte rozmazlovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.