Prodám rodinný dům vhodný pro rodinu s dětmi

Bydlení na klidném místě, necelých 20 minut od Prahy autem a s nadstandardními sousedskými vztahy.

 

Právě nyní máte možnost koupit rodinný dům, kde se bude příjemně bydlet vám i vaší rodině.

fotogalerie níže.

Dům je po částečné rekonstrukci včetně vybavení nábytkem a elektro-spotřebiči – AEG (pračka a sušička prádla) Siemens (trouba, varná deska, digestoř) lednice, vinotéka.

kuchyň - spotřebiče

Při rekonstrukci první části domu (zrekonstruováno 80m2  v 1.NP – kuchyň s jídelnou a pracovním koutem, ložnice a obývák, vstupní hala, koupelna s WC, šatna, technická místnost) byla stavba odizolovaná pomocí nerezových plechů.

Dále byla provedena nová izolace podlah (radonová, tepelná, vlhkostní), nové rozvody plynu vody, elektřiny, vyvložkován a opraven komín. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel.

Na podlahách je položena keramická dlažba a plovoucí dýhovaná podlaha. Interiérové dveře Barausse jsou dýhované výšky 2100mm, okna hliníkovo-plastová se žaluziemi, hliníkové vstupní dveře, vše opatřeno designovým kováním Colombo. Na okna a vstupní dveře Internorm je 30 let záruka.

Pro další postup rekonstrukce je připravena projektová dokumentace (pro provedení stavby) včetně povolení od SPP. Dále jsou provedeny přípravy rozvodů sítí pro další části domu. Připravena je fotodokumentace z výstavby první části.

zahrada

Celý pozemek včetně zastavěné plochy o rozměru 1237 m2 a je oplocený.  Zastavěná plocha domu ve tvaru „U“ je 210 m2, uvnitř se nachází skrytý dvůr velikosti 283 m2 jako dělaný pro posezení s přáteli nebo relaxaci.

Z jižní a západní strany je dům obklopen prostornou zahradou 744 m2 s možností výstavby bazénu, hřiště pro děti nebo i altánu s krbem a udírnou. Dílna je vybavena zahradním nářadím a motorovou sekačkou AL-KO. Najdete zde i zahradní nábytek.

Parkování pro dvě až tři auta je přímo na uzamčeném dvoře před domem. Na dvoře je také k dispozici vlastní studna. U vjezdu na dvůr je sklípek.

Funkční přípojky sítí: el. energie, vody, kanalizace, plynu, internetu.

Po dohodě je dům volný ihned k nastěhování.

Kontakty – tel: 724 559 555 – email: pepan.mencl@gmail.com


Zvětšit mapu

Možnost převzetí zbývající části hypotéky.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.