Penzion Farma – ubytování v Lednici na dovolenou s dětmi

Klára vždycky chtěla navštívit zámek v Lednici a tak padlo rozhodnutí jet letos na dovolenou tam. Jeli jsme s přáteli a s dětmi.

Zámek Lednice

 

Na internetu tedy pohledala ubytování a našla, mimo jiné, Penzion Farma. Zdál se jí být dobrý a tak okamžitě zarezervovala termín.

Ihned po příjezdu jsme byli uvítáni velice příjemnými majiteli penzionu, kteří nás seznámili s tím, jak to u nich na penzionu chodí a zavedli nás do našeho „přechodného domova“.

s majitelem penzionu a s Albíkem před recepcí

Krásný týden jsme strávili v nově zrekonstruovaném podkrovním apartmánu, kde jsme měli vše, co jsme k dovolenkování potřebovali tedy až na myčku nádobí a troubu.

obývák a kuchyňka v jenom

Apartmán byl útulný (i když nízký, mlátili jsme si hlavy ;-)) čistý a příjemně zařízený interiér laděný do moderního designu. Postele jsou hodně pohodlné, a tedy se dobře relaxovalo. Tedy pokud nás co hodinu nebudil Albík :-(.

ložnice

Celý penzion je uzpůsoben hlavně pro děti což bylo velké plus a také pro cyklisty, což jsme nevyužili, protože na kolech nejezdíme. Ale garážovali jsme v přístřešku pro kola kočárek. Tak aspoň tak ;-).

dětské hřiště

Místo bývalého vinohrádku za penzionem, majitelé udělali krásný plácek pro děti s velkým pískovištěm, houpačkami, prolézačkou a skluzavkou, které je hned vedle terasy odkud je jen kousíček (asi 5 metrů) do sklípku.

vchod do slípku a posezení

Vchod do sklípku se nachází přímo naproti recepci. Tam jsme si chodili doplňovat džbánek vínem. Víno bylo výborné a kvalitní což potvrdil hlavně Michal, který jinak výhradně pije pivo a po víně je mu druhý den šoufl. Tentokrát to bylo jinak a pro bílé víno (když už musí tak pije červené) chodil často a rád. Pan majitel říkal, že je Michal asi v přechodu – z červeného vína na bílé.

Celý týden, i přes nepřízeň počasí, jsme chodili na výlety a procházky. Poté, znaveni celodenním trajdáním, jsme posedávali na terase s výhledem na hrající si omladinu na pískovišti a vyprávěli si veselé příběhy z natáčení.

teráska

Pokud budete uvažovat kam na dovolenou s dětmi nebo na kolech nebo za vínem, tak tento penzion je jasně ideální volba. Rezervujte si ale termín včas neboť je penzion dost vytížený díky tomu jak je dobrý.

Tak zase někdy na shledanou

Pepan

PS: více kvalitních fotek je ve fotogalerii webu penzionu Farma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.