Ohlédnutí za rokem 2014

Máme tu rok 2015 a já vám přeji, aby byl přesně podle vašich představ. Nicméně, jako loni, tak i dnes chci učinit ohlédnutí za tím minulým rokem.

Jaké to bylo

Už minule jsem psala, že rok 2013 byl velmi náročný, a že moje změny ještě nejsou zdaleka u konce. Velká to byla pravda, ale jsem za ní velmi vděčná a to, co se stalo v roce 2014 bylo naprosto úžasné. Víte, moje motto je, že vše, co se nám v životě děje, je pro naše nejvyšší dobro. No a tak i změny v roce 2014 byly pro mé nejvyšší dobro.

Ale pojďme se na to podívat trošku víc z blízka.

Začátek roku

Do nového roku jsem vstupovala jako těhotná. Moje těhotenství bylo hodně poklidné a nedovolovalo mi tolik pracovat. Naopak jsem si jej užívala. Pekla jsem chleba, uklízela jsem a starala jsem se o svou rodinu.

Pak přišel nápad na penzion, viz článek, Dlouho jsem tu nebyla. To byla energie. Bylo to nádherné. Pracovat na něčem novém, co vám dává smysl je velmi uvolňující.

Konečně jsme se rozhodli pro komplexní změnu.

Polovina roku

Jsme přestěhovaní a mně se blíží porod.

Na Paldě je úžasná energie. Je to nádherné. Sice něco musím vyčistit, ale jinak je tu krásně. Jezdí k nám školy, ale i individuální hosté. Mám z toho velmi dobrý pocit a nic neřeším. Tak maximálně provoz a to, že brzy budu rodit. 🙂

Prázdniny

25. 6. 2014 jsem porodila krásného chlapečka. Je to opravdu ohromný zážitek.

Palda vyžaduje mnoho energie, a to zejména mého muže. Bohužel spolu jsme velmi málo a to i tehdy, kdy nás přivezl z porodnice. To je ta „odvrácená“ tvář tohoto podnikání. Nějak si to neuvědomuji, a protože jsem hodně sama – ven moc nechodíme, protože jsou teploty kolem 30 a vyšší. Cítím se opravdu hodně sama, nemám si s kým povídat. Lidi k životu potřebuji. Tady začíná být menší mráček nad naším novým podnikáním – moje výčitky. Jinak jde všechno pěkně. Na to, že jsme v první sezoně a neměli jsme žádný čas na propagaci a strategii, tak hosty máme.

Školní rok

Přichází čas velkých změn. Jsou úžasné, možná někdo by řekl a já dříve také, že jsou velmi bolestné, ale nyní už to vidím jinak. Ty změny dlouho čekaly a díky Bohu, že přišly. Stalo se hodně věcí, ale věřte, že nacházím mír v sobě. Nacházím jiný pohled na svět a odhazuji návyky, které již nepotřebuji a nechci.

Konečně se ze mě stává žena, která podporuje svého muže. Někdy sice ještě zakopnu, ale to nevadí. S radostí přicházím na nové a nové věci a naplňuji svůj život. Je to naprosto jiný rozměr, který mi dává smysl, a otevírají se mi nové dveře. Občas ještě vykoukne moje ego, protože se bojí, že ho opustím. Je to jako když vylítne čertík z krabičky, ale brzy si to uvědomím a odpouštím. Nikdy jsem tolik neodpouštěla, jako nyní. A je to zážitek. Moc mě to baví. 😀

Rok 2014 byl vlastně super. Sice náročný na změny, ale ve své podstatě velmi úžasný. Já mu děkuji za vše, co mi přinesl, ale i za to, co mi vzal. Díky němu jsem nyní připravena na veškerou hojnost v roce 2015.

Věřím, že i vy jste prošli velkými změnami a nyní jste připraveni na to, prožít rok 2015 podle vašich představ. A jaké jsou vlastně vaše představy o skvělém roce?
Napište mi do komentářů pod článkem.

PS: miluji tě, prosím odpusť mi, omlouvám se, děkuji ti ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.