Nu-skin

Minulý týden se mi dostalo do ruky video Pekla na talíři, kde maminka vyprávěla svůj příběh s poradkyní Nu-skin. Já mám také své zkušenosti, a proto se s vámi chci o ně podělit.

Nu-skin nabízí diagnostiku antioxidantů v těle. Díky této analýze zjistíte, jak na tom je váš organismus a následně vám poradce poradí co s tím.

Je velmi zajímavé, jak vše probíhá.

Přijdete k poradci, který má svou diagnostiku na stole. Vyplníte s poradcem svá data do počítače, přiložíte svou dlaň k tomuto přístroji a čekáte. Po té se poradce dozví číslo, které vám vyjde a zapíše jej na plastovou kartičku.

Pokud nejíte pravidelně beta-karoten, tak se nejspíše dozvíte, že jste na tom úplně špatně. Vlastně pomalu na umření a poradkyně v tu chvíli vysvětluje, že to ani není možné, že jste v pohodě.

A od té chvíle se dostáváte k tomu, že vám začne vysvětlovat, že jenom díky jejich produktu budete ve skvělé kondici, zdravý/á a dožijete se dlouhého života.

Z ní to jako science-fiction?

Bohužel to tak není, je to realita. Ano, antioxidanty potřebujeme, abychom se udržovali ve skvělé kondici, ale příliš mnoho antioxidantů se stává naopak zlem v našem těle. Stávají se totiž prooxidační. V tu chvíli mohou zapříčinit například rakovinu v těle.

Další věcí je, že jak jsem uvedla na začátku. Pokud budete jíst beta-karoten, tak budete mít skvělé výsledky na Nu-skin diagnostice. Bohužel to není o ničem jiném.

Jejich preparáty jsou velmi drahé a věřte, že já si ráda zaplatím za kvalitu a nekupuji to nejlevnější nebo nejvíc chemické. Vybírám si, co si koupím. Ale přistupuji k tomu podle toho, jak to cítím a vnímám. Poslouchám své tělo, protože mi naprosto přesně poví, co potřebuje.

Nemá smysl jíst celý život nějaké pilulky, ale naučit se poslouchat svoje tělo, protože věřte, že ono je naprosto geniální.

4 komentáře: „Nu-skin

 1. Krasny de n Klaro zajimam se o nuskin uz nejaky cas…zkusil jsem si nekolik vyrobku zdaji se super..lifepak,cordy max.jedu 6.mesic protoze jsem od 3.let astmatik..rapidne se mi situace zlepsila,duveruji totu.,ale jsem nohama na zemi a neustale se zajimam.Myslite si a mate potvrzene ze Nuskin je spatna spol.a my jsme jen ovce?dekuji moc Marty.Martin Pipal.

  1. Dobrý den Martine, děkuji za Váš komentář. Určitě si nemyslím, že Nuskin je špatná společnost, tak jako si to nemyslím o většině MLM společností. Jediné, co se mi nelíbí je způsob prezentace výrobků, tak jako u většiny MLM. Nesouhlasím s tím, aby se z lidí, zákazníků dělali chudáci, kteří jsou strašně nemocní na základě testu karotenoidů. Nebo se jim vyhrožovalo nemocemi a podobně. Jsem ráda, když někomu produkty pomáhají, protože v rodině také máme dobré zkušenosti s některými produkty třeba od LR a podobně, které jsme vyzkoušeli ve chvíli, kdy to bylo potřeba. Ale to, že mi někdo bude tvrdit, že nic lepšího neexistuje, ostatní produkty jiných společností jsou špatné a musím ty produkty brát celý život, protože jinak jsem jednou nohou v hrobě, tak to mi přijde směšné, ale to by bylo na delší povídání. 🙂 Přeji Vám krásný den Klára

   1. Klaro vas web a info me zaujali._:)muzete mi řici jeste malinko vice o Nuskin ?takhle asi mate vyzkousene produty Nuskin a nebo se domnivate že…vychazite z rad druhých co rikaji a jake maji zkusenosti:)
    profesionalni rada je vždy kličem,pak clovek straci energii a důveru:) Dekuji važim si Vaši trpelivosti.Martin

    1. Martine, mám akorát osobní zkušenost s testováním a následným doporučením. Zároveň, když Nuskin vstupoval na trh, tak jsem absolvovala seminář. Produkty – kosmetiku jsem nezkoušela, Juice vitamínový ano. A druhá věc, že ano, věřím i testům (vitamínový juice), které provedla vysoká škola KU v Praze. Víte, já věřím v dokonalost našeho těla, ale s tím je spojeno ještě naše myšlení a podobně. Pokud se léčím, tak zásadně homeopatiky, SRT a zároveň se snažím najít příčinu mé nemoci.Tělo je skvělý ukazatel a hlavně si řekne, co potřebuje. Tak asi tak. 🙂 Hezký den Klára

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.