Nezapomněla jsem na vás

Ano, dlouho jste ode mě na mém blogu neslyšeli. Moc se za to omlouvám, ale těch důvodů bylo hned několik.

Prvním důvodem je totální změna v našem životě a druhým bylo narození našeho druhého chlapečka Louise.

20140626_200321

Totální změna v našem životě. Co to je?

Jeden z mých článků tady na blogu je o tom, že jsem začala péct domácí, kvasový chléb. Nikdy by mě nenapadlo, jak velkou roli sehraje tahle činnost v mém životě.

Začalo to u chleba

V lednu 2014 jsem tedy začala péct domácí chleba. Někdy v polovině ledna si tak zadělávám těsto a najednou, kde se vzala, tu se vzala myšlenka: „pořídíme si penzion“.

Otočím se na manžela a říkám mu tu skvělou zprávu. Jeho výraz byl šokující. V jeho očích bylo zděšení a obrovská dřina, která je s tím spojená. V tu chvíli přišla otázka: „jak jsi na to přišla“? Tak mu to vysvětluju a říkám, jak by bylo super mít penzion, kde bychom hostům nabídli skvělou, domácí stravu, příjemné ubytování a pozitivní energii, aby se k nám rádi vraceli. Zároveň bychom se zaměřili na rodiny s dětmi. Tuto cílovou skupinu známe a víme, co nám při cestování chybí.

Měsíc následovalo dohadování. Sice svoje podnikání máme, ale už dlouho nás nenaplňovalo. A jak se říká, co tě nenaplňuje a nebaví, tak je lepší opustit.

Po dlouhodobém dohadování a přemlouvání to dopadlo tak, že jsme se tedy rozhodli k totální změně oboru podnikání a k prodeji našeho domu.

Nechtěli jsme, aby někdo věděl, že jsme se rozhodli pro nový obor podnikání. Bylo to z důvodu jak přípravy, tak energie, kterou by do toho někdo mohl vkládat – jako třeba nedůvěra, zrada, nepochopení a další.

Dlouho jsme před našimi známými a rodinou tajili i to, že prodáváme dům.

Hledáme penzion o 40 – 50 lůžkách

Ano, to byl náš záměr. Ale jak už to chodí, Vesmír pro nás připravil něco trošku jiného. Sice jsme rozhodili sítě, s požadavky, co od onoho penzionu chceme, ale stále se nic vhodného nenacházelo.

A jak to dopadlo?

Dnes jsme v rekreačním středisku Palda, které provozujeme, a je tu nádherně. Jak se to liší od naší představy?

Je to jenom drobná odchylka – cca 200 lůžek, které tvoří apartmánové domy, zděné budovy a chatky. Velká jídelna se společenskou místností a ještě místa na karavany a stany. Zkrátka obr areál – bývalý pionýrský tábor.

20140723_213610

Tak nám prosím držte palce, aby se vše podařilo.

Děkuji vám za vaši přízeň; miluji tě, prosím odpusť mi, omlouvám se, děkuji 

s láskou Klára

1 komentář: „Nezapomněla jsem na vás

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.