Na Nový Rok v Panenském Týnci

Tak konečně tu máme rok 2013. Ráda bych se s vámi proto podělila o tom, co jsem dnes prožila.

Dnešní den začal zcela normálně a to tak, že jsem se probudila, bohužel nečekaně s bolestí hlavy a unavená, protože syn se hodně budil. Ale to tak bývá, když mu bude rok. 🙂

Snídani jsem dostala do postele a to bylo nádherné. Říkala jsem si, že bychom dnešní den mohli prožít nějak jinak. Třeba celý den hrát nějaké hry, jít na delší procházku, ale zkrátka nepracovat a užívat si začátek nového roku jako rodina. Kor, když jsem poslední noc roku 2012 pracovala.

Manžel mi oznámil, že musí něco ještě udělat na internetu a tak jsem si hrála se synem. Čekala jsem na to, až to bude mít hotové a vymýšlela, co bychom mohli dělat. Jaké bylo překvapení, když mi muž oznámil, že jedeme na výlet.

Hurá a kam jedeme? To je tajemství…

Tajemstvím bylo, že jsme jeli do Panenského Týnce, kde stojí starý, nedostavěný, gotický chrám, kde je velmi pozitivní energie. Poprvé jsme tam byli loni, vlastně předloni, když jsem byla ještě těhotná. Letos jsme tam byli už i s Albíkem.

Musím říct, že to je nádhera, opravdu je tam velmi pozitivní energie, protože mě přestala bolet hlava a cítila jsem se báječně. Albert se usmíval, měl velkou radost a manžela přestala bolet záda.

Chrám je rozdělen na 3 části, a to:

  1. meditační část, která je na úplném konci chrámu
  2. léčivá část, která je u malého východu chrámu
  3. střed energií, která je +- ve středu chrámu
Panenský Týnec - mapa
Panenský Týnec – mapa

Když chvíli stojíte v kterékoliv z těchto částí, tak opravdu cítíte, že se něco mění. I tehdy, pokud necítíte proudění energií. Je to zážitek a ráda se sem znovu vrátím třeba v létě.

Klára a Albík v PT

Potom den plynul příjemně doma a kolem 17 hodiny jsme se vydali na Novoroční ohňostroj, který se konal v Roudnici nad Labem, a bylo to nádherné. Slzy jsem měla v očích a přemáhala pláč. Byla jsem plná emocí, protože jsem si uvědomila, co mi rok 2012 dal i tehdy, když se to na první pohled jevilo jako ztráta nebo životní rána. Byly to dary a já za ně děkuji. Největší dar však přišel v podobě našeho syna, kterého velmi miluji (manžela mi nadělil už jiný rok a i tak jsem za něj velmi vděčná, i ve chvílích, kdy je prostě klasický chlap :-))

A jak jste prožili první den roku 2013 vy? Budu ráda, když mi napíšete své zážitky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.