Musím věřit?

Musím věřit, tomu co děláte?

Občas se mě někdo zeptá, zda musí věřit metodám, které používám při své práci. Je to zajímavá otázka, co myslíte? Je velmi jednoduché na ni odpovědět, ale pojďme to rozebrat trošku ze široka.

Metoda SRT je pro spoustu lidí velmi složitě uchopitelná, a díky tomu se často stává, že jí klienti nedůvěřují, protože neví, jak funguje.

Je důležité tomu věřit?

Nejdůležitější věcí při řešení problémů, například pomocí metody SRT, je odhodlat se ke změně. Chtít něco změnit a udělat to dobrovolně.

Takže odpovědí na to, zda musíme věřit systému je NE.

Další důležitou věcí je důvěřovat terapeutovi, odborníkovi, za kterým jdeme. Ve chvíli, kdy nedůvěřujeme člověku, kterému se máme svěřit, tak v tu chvíli může být úplně jedno, že chceme, protože naše nedůvěra v něj nedovolí řešit naše problémy a tím se nikam neposuneme.

Co je tedy důležité?

  1. chtít něco změnit ve svém životě
  2. důvěřovat terapeutovi
  3. vědomě pracovat na změnách
  4. nechat proudit pozitivní energii

Důvěra v systém se obvykle dostaví po tom, co si uvědomíme, že se nám ulevilo, že se něco změnilo.

Není to pouze placebo efekt?

Řeknu to asi takhle, i kdyby to byl pouze placebo efekt, tak pokud mi pomůže, tak je to hodně dobré. Ale věřte nebo ne, je to skutečné a změny jsou naprosto báječné. Je to stejné jako s mobilními telefony nebo daty. Taky se nějakým energetickým způsobem přenášejí a my díky tomu můžeme slyšet osobu na druhé straně, jak aparátu, tak naší zeměkoule. A tady je to stejné. Pracuji s energiemi a ty tvoří celý náš systém.

Co myslíte, stojí to za vyzkoušení? Co se může stát, maximálně přijdete o hodinu svého času, ale co když

PS:  Mimo jiné – jak přesně funguje mobilní telefon taky spousta lidí neví a přesto ho požívá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.