Mohu být spokojená sama se sebou?

Setkávám se se ženou, která není spokojená ve svém životě. Má problémy se vztahy, nedůvěřuje si po pracovní stránce a vlastně se sama sobě vůbec nelíbí. Velmi často to bývá hezká žena, která je velmi chytrá a schopná.

Sama sebe se ptám, proč to tak je? Vždyť kolikrát té ženě vůbec nic nechybí: má rodinu, pracuje (je na mateřské dovolené), netrápí ji nedostatek peněz a vypadá dobře.

A na odpověď dlouho nečekám,

Málokterá z nás je vlastně spokojená sama se sebou. Stále na sobě vidíme chyby a nejsme dost dobré. Doma i ve škole nás velmi často učili, že nic neumíme, nikam to nedotáhneme, kdo by o nás stál a další a další bloky, které se s námi potom táhnou celou dobu.

Naučily jsme se, že nás víc zajímá, co si o nás myslí ostatní než my samé. Potlačily jsme v sobě svou sílu, radost, upřímnost, spontánnost a hlavně důvěru sama k sobě. Dovolily jsme ostatním, aby naše sebevědomí schovali pod horu strachu a obav.

A co s tím můžeme udělat?

Jako první se musíme rozhodnout, že to chceme změnit a pracovat na sobě. Důležité je začít hned. Změny je potřeba aplikovat postupně a dalším důležitým bodem je vytrvat.

V celém procesu zjistíte, že se spousta věcí začíná měnit. Mění se vám pohled na svět, zjistíte, že dokážete víc, než jste si myslela a nakonec dojdete k tomu, že si splníte svoje sny.

A protože si myslím, že je na čase s tím něco udělat,
tak jsem vytvořila seminář „Jak být spokojená sama se sebou“. Tady to všechno začne…

 

cesta kupředu
Cesta Kupředu

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.