Miluj svůj život

Kniha, která ovlivnila celý můj život.

Miluj svůj život - kniha

Byla to jedna z prvních knih o osobním rozvoji, kterou jsem přečetla.

Ta úplně první byl Malý princ :-).

Tuto knihu jsem dostala od svého manžela na začátku našeho vztahu a byl to totální zvrat mého života.

Kniha je náročná, protože velmi zasahuje do našeho podvědomí a vědomí se brání změnám.

 

Autorka Louise L. Hay zde popisuje metodu, kterou se dá změnit celý život.

Je to „jednoduché“ – Miluj svůj život, miluj sám sebe, miluj každého, odpouštěj a používej afirmace, které jsou pozitivní.

Kniha „Miluj svůj život“ nás učí, jak zrušit staré vzorce, které nás udržují v sebeobviňování, v nízkém sebevědomí a negativní energii. Snaží se nás posunout, naučit nás odpouštět sobě, ale i druhým. Jak si do svého života přitáhnout hojnost, blahobyt, krásné vztahy, ale hlavně, jak milovat sám sebe. A věřte, že velká většina lidí na světě právě s tímto má velikánský problém.

Dále v knize najdete seznam nemocí a pravděpodobné příčiny, které tuto nemoc mohly způsobit. Pak již stačí se držet instrukcí, které vedou k odstranění příčiny. Věřte, že vše je spojeno s naší hlavou a jsem přesvědčená, že vše se dá změnit pomocí uvědomění a následné vědomé změny.

Kniha je opravdu velmi náročná, ale přesto ji doporučuji každému, kdo se chce dostat z nepřízně osudu.

Sama autorka na konci popisuje svůj příběh, který je velmi motivační a inspirativní. Věřte, že pokud se „uzdravení“ podařilo ostatním, tak vám se to podaří rozhodně také.

Ano, uzdravení našeho života je možné za pomoci této knihy, ale neobejde se bez kapesníků, slz a bolesti, která se promění v odlehčení a naprosté přijetí sebe sama.

Věřte, že to za to stojí…..

Tato kniha by měla být rozhodně ta první, kterou přečtete a budete s ní pracovat tak dlouho, až dosáhnete naprosto stabilní sebehodnoty. Do té doby totiž žádná z motivačních knih pořádně nefunguje, protože je velmi důležité mít zdravé sebevědomí a sebelásku, která nám pomáhá na cestě za našimi sny. Překonává překážky a zdolává vše, co se zdá nemožné.

Ale je pravdou, že ne každý ji hned zvládne přečíst a zpracovat. Pro ty z vás, kterým tato kniha připadá nesrozumitelná, zde brzy uvedu informace o knihách Andrew Matthewse.

 

Jste připraveni knihu začít studovat? Pak si ji pořiďte co nejdřív – skladem na knihkupec.com.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.