Mark Dzirasa

Píšu zde o autorech, kteří mě hodně inspirují a jsou většinou z ciziny. Dnes vám chci představit člověka, který ve mne zanechal hodně pozitivní energii a je pro mne velkou inspirací. A co víc, je to Čech.

 

Seznamte se s Markem Dzirasou

592115_114832861883008_2092282728_n

O Markovi jsem poprvé slyšela od své kamarádky, kadeřnice Martiny. Něco mi k němu řekla a já si říkala, že by bylo zajímavé se s ním poznat.

A pak přišla ta možnost.

Mark spolu s Jarkou Timkovou vydali knihu Mark Dzirasa 21 dnů. Dostala jsem pozvání na její křest, tak jsem této možnosti hned využila a vzala i svého muže. Byl to skvělý záměr, aby se i on začal více zajímat o osobní rozvoj. 🙂

Ten večer byl pro mne naprosto báječný a nezapomenutelný. Mark je úžasná bytost, která mne inspiruje a zároveň mi dodává energii. Velmi s ním rezonuji a cítím s ním velké souznění. Na každou jeho akci se velmi těším, protože mi mluví z hloubi duše a zároveň se od něj velmi učím.

Vím, že bychom dokázali prohovořit několik dnů a stále bychom nacházeli společná témata. Je to prostě nádherné, když potkáte někoho, kdo je vám tak blízký a přitom ho vidíte poprvé.

Kdo je tedy z mého pohledu Mark Dzirasa

Mark je velmi energický člověk, který skloubil své zkušenosti a znalosti z podnikatelské a duchovní části osobního rozvoje do „jednoho“. Jednoduše řečeno je lektor, kouč, mentor, motivační spíkr a já nevím, co ještě. Ale co vím přesně, že vám dokáže odpovědět na většinu otázek tak, že vám začnou dávat smysl. Dokáže vás posunout dál a to tak lehce, že o tom ani nevíte.

Mark hodně cestuje a jeho cesty jsou často za poznáním a rozvojem. Jezdí například do vzdálené Kolumbie za šamany a indiány, do Indie za meditacemi a ostatních zemí, kde je co poznávat. (Tady píšu podle dostupných informací, které mám. Pokud je to Marku jinak, tak budu ráda za doplnění. ;-)) Díky velmi dobré jazykové vybavenosti je schopný překládat semináře anglicky hovořících lektorů pro ty, kteří nehovoří jinak než česky. Překládá knihy, což je velmi pozitivní, protože tím, že žije osobním rozvojem, tak ví, co se v knihách píše. Kdežto překladatelé, kteří nemají potuchy, co to osobní rozvoj je, tak často překládají nepravdy.

Jak sám o sobě říká, „pracuje“ pouze cca 60 dní v roce a zbytek je někde na cestách. Slovo „pracuje“ je v uvozovkách proto, že to co dělá, sám nevnímá jako práci, ale je to pro něj hlavně zábava. Pro mnoho lidí nepředstavitelná myšlenka a možná těžko uchopitelná. Ale jak vidíme, tak se dá realizovat. Je nám tím nejlepším příkladem.

Marku děkuji

Chci touto cestou Markovi poděkovat za to, že se ve svém životě baví a ukazuje tak mnoha lidem, že to jde i bez frustrace a negativity. Nebylo to tak vždy, ale pak přišel ten správný impulz a rozhodnutí pro změnu. Ale to už se dozvíte z jeho knihy nebo na některém z jeho setkání. Protože jediný, kdo může vyprávět jeho příběh tak, jak skutečně byl, je pouze Mark. A máme možnost si jej vyslechnout…

Marku, jsem Ti vděčná za to, že jsem měla možnost Tě poznat. Máš své místo v mém srdci.

1 komentář: „Mark Dzirasa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.