Manželská krize

Na konci listopadu jsem byla oslovena Jirkou s prosbou o pomoc.

Jirka je ženatý muž, kterému se ale „nějakým záhadným“ způsobem rozpadá manželství a neví, jak z toho ven.

Sice to na první pohled vypadalo, že ani jeden nechce „ustoupit“, dle vyprávění, ale nikdy neřekli zásadní rozhodnutí „jdeme od sebe“.

Otázka

Jirka a Jana mají relativně odrostlé děti, takže zůstávat ve vztahu kvůli dětem je už nesmysl. Nicméně, nějaké pouto mezi nimi je a to je nechce nechat rozejít.

Když mne Jirka žádal o pomoc, tak jsem si hned testovala, jak to s nimi je. Informace, kterou jsem dostala, byla velmi pozitivní. Ti dva mají být spolu. Plán byl jasný, potkat se s Janou, a návrh společného víkendu u nás na Paldě, který povedu.

Seznámení s Janou

S Janou jsem poprvé mluvila po telefonu, kdy si objednávala svou konzultaci, která okamžitě navazovala na víkend u nás. V telefonu byla znát nedůvěra, kterou Jana ke mně pojala.

V pátek odpoledne, dorazila na naši společnou konzultaci, abych zjistila její pohled na jejich vztah. Bylo to velmi příjemné a mně se začal rozkrývat celý problém.

A jak víkend s Janou a Jirkou dopadl? Podívejte se na referenci, kterou mám od Jany, kde popisuje její pocity.

Závěr

Jana s Jirkou mají ještě kus cesty před sebou. Co je však důležité, že oba po ní chtějí jít společně. Mají velkou šanci na to, to zvládnout. Já do nich vkládám velkou důvěru, protože mají důvod, proč spolu být a jsou úžasní.

Oběma z celého srdce děkuji za to, že jsem s nimi mohla strávit tak intenzivní víkend.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.