Louise L. Hay

Autorka, která mne velmi inspirovala a má mou velkou úctu a obdiv.

Louise L. Hay

Díky Louise jsem zjistila, co mě naplňuje a jaké je moje poslání.

Uvedu zde pouze pár slov k této výjimečné ženě, protože celý její příběh si přečtete v knize „Miluj svůj život“. Je až na konci a má to svůj důvod, proč je máte číst jako poslední, proto mi nenáleží ho sem napsat.

Louise L. Hay je spisovatelka, která pomohla mnoha tisícům lidí k lepšímu životu, bohatství, hojnosti a sebevědomí. Díky vlastním zkušenostem, kterými si prošla, vytvořila „metodu“, která díky sebe-přijetí a afirmacím (můžeme je nazvat též osobní modlitby) dokáže zázraky.

Louise napsala a vydala velké množství knih, které pomáhají v každodenním životě. Zároveň je zakladatelkou vydavatelství Hay House, které dalo příležitost vydávat své knihy spoustě dnes již uznávaným spisovatelům.

Hay House je taková kolébka osobního rozvoje, kde přichází na svět to nejlepší, co můžete najít.

Vydavatelství se rozrostlo o rádio, které je velmi inspirativní a najdete zde právě spisovatele, kteří vydávají své knihy v Hay House jako např. Doreen Virtue, Sandra Ann Taylor, Dr. Wayn W. Dyer a další. Pořádá semináře a webináře po celém světě.

Louise naplnila svůj život láskou a svým posláním, které je pomáhat ostatním lidem k uzdravení svého života a prostoupit celou svou bytost láskou. Ve svých 86 letech je stále aktivní a pokračuje v tom, co započala.

Louise děkuji, děkuji, děkuji. Jste můj velký vzor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.