Klíč k Tajemství

Už jsme si psali o Tajemství, a jak funguje. Tak si teď pojďme říct ještě jaký je vlastně klíč k Tajemství.

Hlavní nástroje k úspěchu jsou:

  • pozitivní myšlení
  • jasný cíl
  • akce
  • vizualizace
  • výdrž

Nicméně, co dělat, když všechny nástroje dodržuji a přesto se mi nedaří? Právě v tom je ten klíč. Někdy jsme tak ovlivňováni naším podvědomím, že se nedokážeme posunout směrem k našemu cíli, protože nás něco stále brzdí. Stále jsme jak křeček v kruhu, který běhá stále dokola a ne a ne se z něj dostav ven. Proč se to děje? To jsou bloky, které jsme si vytvořili v průběhu našeho života a jsou tak dobře vepsány do naší paměti, že nás nyní brzdí.

Co proto tedy mohu udělat, abych se těchto bloků zbavil/a?

Nyní mi dovolte citovat jednoho z účinkujících ve filmu Tajemství – Joe Vitaleho:

„Všechno ve vašem životě se děje, protože jste si to přitáhli. Včetně špatných věcí. Prostě jste je přitáhli, aniž byste si to uvědomili. Pokud vezmete na vědomí duševní programování, které pracuje mimo vaše zkušenosti, můžete to změnit a začít přitahovat věci, kterým dáváte přednost.

Až se očistíte od ukrytého přesvědčení, které vám nedovolí přitáhnout to, co si přejete, získáte to, co jiní možná považují za zázrak.

Je zřejmé, že právě odstranění vnitřních bloků je ztracené tajemství, jak přitáhnout všechno co si přejete. Jak můžete vědět, jestli se potřebujete očistit právě teď? Pokud se na to musíte zeptat, nejspíš nejste čistí a čištění potřebujete.“

Následuje nyní otázka, jak se mám vyčistit, co mi může pomoct se zbavit těchto bloků?

Odpověď můžete najít například v SRT.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.