Kláry příběh

Asi by se hodilo, abyste se dozvěděli něco málo o mně.

Jmenuji se Klára Mencl a již od pubertálního věku mám potřebu pomáhat lidem. Všichni za mnou vždycky chodili, aby mi řekli svá tajemství, přání nebo se prostě jenom vypovídali. Brala jsem to, jako normální věc a byla ráda, že ke mně mají důvěru.

Zaměstnání a podnikání.

Po škole začala moje kariéra. Nejdřív jsem zkoušela podnikat. Potom přišla možnost odjet na zaoceánskou loď. Dále jsem pracovala jako účetní a po té jsem působila na pozicích projekt manažer, bankéř, analytik a hlavní metodik. Dnes již několik let úspěšně podnikám.
Jak jsem se dostala k SRT?
V 17 letech mi umřela mamka, což pro mě byl asi jeden z nejhorších zážitků v životě. Jsem optimista a životem procházím s lehkostí, protože za vším vidím jenom to dobré. Nicméně tohle bylo strašné. Uzavřela jsem to do sebe a nikomu jsem své tajemství nechtěla říct. Mamku jsem žádala, aby mě neopouštěla, a často jsem plakala do polštáře. Nicméně život šel dál a já měla v sobě své tajemství a v srdci ránu jako hrom.

Kapitola s názvem „Uzavřeno“.

Po asi 12 letech jsem se rozhodla, že je na čase to změnit a vyrovnat se s tím. Tak jsem zkusila regresy. To byl zážitek…. Procházet toto trauma vědomě tolikrát dokola bylo, jak bych to řekla jednoduše, prostě otřesné a tak bolestné, že jsem raději uzavřela tuto kapitolu s nápisem – uzavřeno, víc neřešit. Ano, dokázala jsem o tom mluvit, ale vyřešeno nic nebylo. Prostě se to dalo jenom do jiného šuplíčku, někam hodně dozadu.

Jak mám otěhotnět?!

Pak jsem se vydala ke své vědmě, protože jsem chtěla vědět, jak se mi bude dařit v podnikání a vůbec celkově. Informace byly skvělé, ale taky jsem se dozvěděla, že duše mé maminky je stále u mě a je to problém kvůli kterému nemohu otěhotnět. A začal kolotoč kolem toho, jak duši odvést do světla. Zkoušela jsem prosit anděly, aby ukázali duši cestu a ona konečně došla klidu. Vlastně se stala Diskarnátem, který byl ke mně připojen, protože jsem ji nenechala odejít. Zkoušela jsem různé odborníky, kteří mi říkali, že duše je již odpojená a je vše v pořádku. A jak myslíte, že to bylo?

Ego a zázrak.

Skončilo to tak, že jsem jednoho dne přišla k terapeutce, která úžasně zasáhla moje ego a zjistila, že duše maminky je stále u mě. Okamžitě jsme zapracovaly na jejím odvedení, a světe div se, stal se zázrak. S maminkou jsem se rozloučila a nabyla úžasného vyrovnání. A tady přišel druhý zázrak – otěhotněla jsem po 6 letech snažení. K této terapeutce jsem chodila ještě další 4 měsíce a ona mě přivedla k SRT a jsem jí za to nesmírně vděčná.

Tak jsem začala s SRT.

SRT nenutí nikoho k tomu, aby prožíval taková traumata znovu a znovu, ale lehce a „jednoduše“ vyčistí programy a bloky, které jsou hluboko v našem podvědomí. Někdy to sice trvá delší dobu, protože je potřeba najít správná témata, pokládat správné otázky a bohužel občas i bojovat s námi samými.

Dnes mám úžasného syna a nadšeně využívám tuto metodu ve své praxi.

Pokračování: Můj příběh – druhý díl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.