Jistou cestou k bohatství

Malá, velká kniha.

Když jsem o knize slyšela poprvé, tak to bylo z úst Marka Dzirasy.

jckb

Překvapilo mě, když řekl, že jí četl pořád dokola rok. Minimálně půl roku mu trvalo, než to pochopil a pak další než to aplikovat do života. Marka si velmi vážím, ale říkala jsem si, jak to je možné, že to tak dlouho trvalo.

Seznamte se s Jistou cestou k bohatství

Rozhodla jsem se tedy knihu koupit. Když jí manžel vyzvedl, tak mne překvapilo, jak je malá a úzká. To přečtu během dne, to je hračka. Většinu motivační literatury čtu jedním dechem. Tady to bylo jinak.

Kniha je sice malá rozměrem, ale svým obsahem je obrovská a nedá se přečíst jedním dechem. První stránky byly hračka, ale pak začal text, který byl velmi náročný a někdy nás unavil tak, že jsme nebyli schopni číst dál.

Wallace D. Wattles zde píše, že tuto knihu máme číst tak dlouho, dokud nebudeme bohatí.

Jak je to myšleno?

Je to jednoduché. Je mnoho knih, které se zabývají tématem Zákona přitažlivosti a jak zbohatnout. Ale tak jako vše, musíme si vybrat jeden vzor, jeden systém a jím se řídit. Ve chvíli, kdy se budeme zabývat vícero směry, tak se nám tak akorát zamotá hlava a nikam nedojdeme.

Někdo to zná možná z MLM. I zde se říká: „nic nevymýšlej a drž se přesně toho, co už vymyslel někdo dávno před tebou. Jenom tak to bude fungovat.“ A je to fakt. Pokud chcete podnikat v MLM, tak je to svaté. Asi proto jsem MLM nikdy neuchopila správně, protože jsem se nechtěla řídit tím, co mi někdo řekl, ale chtěla jsem jít svojí cestou.

Ale zpět ke knize.

Pokud tuto knihu začnete číst, tak ji máte na hodně dlouho a zapomeňte na ostatní knihy. Autor vám zde popisuje přesný postup, jak dosáhnout bohatství, ale má to jasná pravidla. Čtěte ji pomalu, několikrát. Poprvé se s ní seznamte, ale pak na sebe nechte působit každou kapitolu a dejte si čas, abyste ji do sebe vstřebali. Je to velmi důležité, protože jenom tak se dokážete posunout dál.

Já se tím neřídila a dnes jsem se k té knize opět vrátila. Věřte, že pokaždé tam najdete něco dalšího a pochopíte to, jak to je správné. Proto je důležité tuto knihu skutečně studovat a řídit se jí.

Už jsem připravená, tak směle do toho. 🙂

 

Ráda bych na tomto místě poděkovala Nakladatelství Čintámani za to, že nám tuto knihu přeložili a vydali. Jsem Vám za to velmi vděčná.

S láskou Klára Mencl

 

Tato kniha je k dostání v eshopu nakladatelství, kde mimo jiné najdete i další zajímavé tituly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.