Jak probíhá čištění pomocí SRT

Chcete znát odpověď na předchozí otázku?

Při práci využívá terapeut komunikaci se svým a klientovým Vyšším Já a podvědomím. Dále používá soubor tabulek, kde je uvedena většina problémů na které duše mohla během své cesty narazit, které je potřeba uvolnit a jako nástroj pro zviditelnění odpovědí využívá kyvadlo.

SRT tabulky a kyvadlo
SRT tabulky a kyvadlo

Kyvadlo v tomto případě neplní funkci vykládání budoucnosti, esoterického nástroje, kterého se může dotknout pouze majitel kyvadla, ale plní funkci ukazovátka.

Na klienta nejsou kladeny žádné zvláštní nároky ani cvičení. Měli bychom se pouze snažit co nejvíce vědomě řešit svoje problémy.

Při čištění můžeme zažívat různé pocity jako např.: brnění nohou, mráz po těle, teplo na hrudi a další. Jedná se vždy o chvilkové pocity, které ukazují, že se skutečně pracuje s energiemi. Ne každý má ovšem takto vyvinutý práh citlivosti svého těla a může se stát, že nic necítí.

Po čištění může nastat stav, kdy se nám velmi uleví a cítíme se naprosto nadšeni. Dále se můžeme setkat s ohromnou únavou nebo se tyto stavy dostaví až později. Je to u každého zcela individuální a i po každém sezení to může vypadat jiným způsobem.

práce s kyvadlem při SRT
práce s kyvadlem při SRT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.