Jak Albert o ekzém přišel

Ráda bych se s vámi dnes podělila o svou zkušenost s SRT a ekzémem, který trápil našeho syna Alberta.

Albert měl od narození problém se suchou kůží na nártech. Stále jsme se snažili to ošetřovat různými

olejíčky, domácím sádlem, ale bez výsledku. V noci jej budilo svědění a nic nepomáhalo.

Co naděláme, navštívíme lékaře.

Rozhodli jsme se navštívit kožní. Já jsem se bála kortikoidů, protože vím, že nejsou moc velkým přínosem pro naše tělo, ale zoufalost byla už veliká. Nepomáhalo nic z přírodních prostředků.

První zkušenost s kortikoidy.

Paní doktorka předepsala Albertovi mast a kapičky, proti svědění. Protože jsem zodpovědná, tak jsem si přečetla příbalovou informaci obojího. Kapičky jsem vyřadila okamžitě, protože už jen informace, že nejsou pro malé děti a mohou vyvolávat různé potíže, mě odradila.

Nicméně mastičku jsme vyzkoušeli tak, jak nám řekla paní doktorka. Již po prvním namazání došlo ke zlepšení. Po 5 dnech to bylo dobré.

Za cca 14 dnů došlo zase ke zhoršení, což mi nedělalo vůbec radost, ač jsme se snažili mazat kůži, aby nevysychala. Znovu jsme použili kortikoidy a …

Další návštěva lékařky, ale tentokráte jiné.

Nová paní doktorka nám řekla, že vše děláme správně a ať vydržíme. Sama kortikoidy nemá ráda a předepsala nám jinou mast.

Mast jsem nevyzvedla, ale podle rady jsme mazali pouze jedním přípravkem a přáli si, aby to pomohlo.

Díky Bohu jsme se potkali s naší kamarádkou Martinou, ze Studia Beruška v Liberci, která se zabývá čínskou medicínou a ta nám poslala mastičku a poradila olejíček na běžné mazání.

Ve chvíli, kdy dorazila mastička, jsem se rozhodla zapojit i sebe a metodu SRT do procesu. Chtěla jsem přijít té příčině na kloub, zjistit, co se děje a vyčistit program, který ekzém způsobuje.

Světe div se, problém byl zcela jednoduchý!!! Rodila jsem císařem a Alberta okamžitě odnesli pryč a přinesli mi jej akorát 3x ukázat a pak celou noc byl znovu pryč.

Takže program byl: Strach, že ho maminka nechce, že o ni přijde. 

Zabralo mi to pár minut a bylo vyčištěno.

Od té doby, co jsem mazala mastičkou od Martiny + olejíčkem, a zároveň jsem vyčistila tento program, máme klid. Je to super a pro mě ponaučení.

„Umíš úžasnou metodu, tak proč ji nepoužiješ hned, když můžeš….“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.