Hlídání v Brumbambuli

V nedávném článku jste se mohli dočíst, jak se nám líbilo v dětském centru Brumbambule. Znovu musím zopakovat, že jsme zde velmi spokojení a chodíme sem s Albíkem celkem často. Co ale bylo milé zjištění, že je zde možnost hlídání dětí.

 

Před cca 14 dny jsme potřebovali pohlídat Albíka, protože jsme museli oba ke klientovi a to už s Albim opravdu nejde. Začali jsme zvažovat, jak to vymyslíme, protože všechny varianty, jako sousedka, kamarádka, nám odpadly a ještě k tomu máme „mamá období“.

Albík řádí

Napadlo mě se podívat na web Brumbambule, zda náhodou mají službu hlídání. A světe div se, byla tam. Sice je tato služba jenom od 9 do 13 hodin, ale i to je dostatečné nebo v danou chvíli to bylo dostatečné. 😉

Jak to tedy funguje?

Je to jednoduché. Je potřeba si službu 2 dny dopředu objednat, pak přijít na recepci, kde se vyplňuje papír s údaji dítěte a rodičů. Dítě si převezme paní nebo slečna na hlídání a celá Brumbambule je mu k dispozici. Může si tam prolézat, hrát, což mně přijde jako naprosto skvělé spojení. S „tetou na hlídání“ je potřeba akorát domluvit svačina a pití, aby věděla, co ano a co ne.

Pak už se jenom rozloučíte s děťátkem a odcházíte za svými aktivitami.

Na konci hlídání zaplatíte poplatek za pobyt dítěte v Brumbambuli a 49,- (leden a únor 2014 byla tato cena) za hlídání (podotýkám, že je to za celou dobu hlídání), případně se k tomu ještě přičte svačina. A pokud máte čas, tak si ještě můžete užít zbytek dne v centru s vaším miláčkem.

Možná to vypadá jako reklama, ale svým způsobem to proto i píšu. Já jsem tuto službu využila již 2x a je to prostě super. Akorát jak říkám, Albík má teď období, kdy chce být pořád se mnou a tak se snažím hlídání využívat minimálně.

Vždy o něj bylo postaráno, dokonce mu půjčili i náhradní oblečení, když mu protekla plínka a to je moc fajn. Protože dám hodně na jídlo, tak jsem spokojená i s tím, že v centru mají bio jogurty a dokonce i bílé. Dále se tam najde ovoce, křupky bez soli, případně toast se sýrem a samozřejmě čistá voda.

Ráda bych touto cestou poděkovala týmu Brumbambule za tuto službu, protože mně to vytrhlo trn z paty. 🙂

Vyzkoušíte to také? Vždyť nemusí jít o pracovní jednání, ale třeba jenom o čas věnovaný sobě a za to těch pár korun stojí.

PS: Mimo jiné, osobní hlídání vyjde podstatně dráž….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.