Galerie Cesty ke světlu Zdeňka Hajného

Už jste někdy slyšeli o Galerii Cesty ke světlu Zdeňka Hajného?

předtucha Zdeněk Hajný

Díky tomu, že můj muž se objednal k paní doktorce Hájkové na reflexní masáž plosky nohy, tak jsme měli možnost navštívit právě tuto galerii.

Mohu upřímně říct, že je to velký zážitek, protože obrazy, které zde visí na zdi, jsou zvláštní, pozitivní a blízké. Věřím, že každý si zde vybere obraz, který lahodí s jeho okem a duší, a pokud se na chvilku zklidní a zadívá se na vybraný obraz, tak dojde k úžasnému doplnění pozitivní energie.

sirius Zdeněk Hajný

Čím jsou mi blízké?

(Pozor, pro někoho tento článek od této chvíle bude pokračovat možná až moc ezotericky, duchovně a proto na to upozorňuji dopředu. Ale i to ke mně patří….)

Když se na obrazy zadívám, tak si připadám, jako bych se nacházela v dobře známém prostoru, kde se cítím v bezpečí a svobodná. Vlastně odsud všichni pocházíme, jenom jsme na to zapomněli a to je velká škoda. Ale to je jiná kapitola.

Mohou sem i malé děti?

Měla jsem zde s sebou našeho syna Alberta a ten byl velmi spokojený. (Akorát by rád ozkoušel vše, co zde bylo. Rád by si sáhl na všechny drahé kameny, zrcadla atd., což bohužel není možné. Ale dá se to…)

Malé děti se dokáží vracet tam, odkud přicházejí a zase zpátky. Oni sami jsou malí Andělé, a proto pro ně není žádný problém s nimi komunikovat. Zároveň dokáží rozpoznat pozitivní a negativní energii, jak z člověka, tak z místa, kde se v současnou chvíli nacházejí.

Náš Albert toho není výjimkou a já poznám, kdy se cítí dobře a kdy naopak něco není v pořádku (velmi často to cítím i já sama, věřte, někdy to není příjemný pocit). Je to takový malý radar. Líbil se mu prostor, kde je vytvořena noční obloha s hvězdami a anděly. Tento prostor se líbil i mně a cítila jsem se tam velmi dobře.

S Albertem jsme měli možnost si povídat s panem Hajným a bylo to velmi milé. Přesně poznal, kdy se Albertovi nelíbí to, o čem se bavíme a naopak.

Udělejte si čas a zajeďte se na tu krásu podívat.

Pokud chcete zažít něco zajímavého a podívat se na krásné, pozitivní umění, tak vám vřele doporučuji Galerii Cesty ke světlu, protože je to něco jiného než to, co vidíte kolem sebe nebo v jiných galeriích. A pokud nevěříte na Anděly, na to, že duše odněkud přicházejí, tak tam i přesto zajděte, určitě budete mile překvapeni a nakonec i spokojeni. Každý v obrazech najde něco zajímavého. I kdyby to byla pouze technika, která byla použita na jejich vytvoření. Najdete zde spojení malby, zrcadel, světla, křišťálů a další.

Nebo se jenom zastavte, vypněte mozek, myšlenky a pouze si vychutnávejte přítomnou chvíli a nechte na sebe působit energii, která se v galerii nachází.

Cesta je jednoduchá. Dá se sem dojet autem nebo metrem C. Pro více informací se podívejte na stránky Galerie Cesty ke světlu.

Přeji vám příjemnou zábavu a hlavně hodně pozitivní energie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.