Emailacademy premium a transformace

Před nějakým časem jsem zde psala článek o Emailacademy Premium. Protože se jedná o velmi dobrý trénink, který posouvá podnikání zase někam dál, tak jsem si samozřejmě tento trénink zakoupila.

Díky EAP jsem si pořídila vstupenku na akci, MIO živě, kde autor projektu David Kirš vytvořil dvoudenní seminář, který šel ještě víc do hloubky toho, co je v jeho tréninku v EAP.

A jak bych shrnula EAP?

Pokud shrnu EAP jako takový, tak je to výborný video trénink, kde se skutečně naučíte jak přistupovat ke klientům, jak tvořit databázi, která je nesmírně důležitá a zároveň jak s ní pracovat. Konečně někdo vysvětluje, že klient zde není od toho, aby byl donekonečna ždímán. Celý projekt je vytvořen k edukaci klienta, budování vztahů a důvěry. To i mně, jako klientovi sedí a zdá se být rozumné. I já chci mít se svým prodejcem důvěru a dobrý vztah, který není o tom, že do mě stále hučí, abych koupila.

Ale pojďme nyní k akci MIO živě. 

Jedním slovem bych to popsala, jako nezapomenutelné. Ta akce byla tak nabitá pozitivní energií, tak uvolněná, že to bylo naprosto fantastické. Dva náročné dny, které byly plné informací, bez přestávek, kromě oběda, stály za to. Vyplatilo se tam prosedět více jak 12 hodin.

První den byl plný informací k osobnímu rozvoji, ale zároveň nás posouval k tomu, abychom našli to nejlepší sami v sobě. Druhý den byl velmi technicky zaměřený a šel do hloubky info podnikání. Nálada se nedá popsat, ale David vytvořil něco, kde naprosto cizí lidé k sobě měli blízko.

Co mě velmi zaujalo na akci, byla přednáška o transformaci. Sice jsem k tomuto tématu něco už slyšela, ale nějak to se mnou nerezonovalo. Byla to informace, kde jsem si říkala, hm, to je nějaké divné a nelíbí se mi to.

Co se ale stalo na MIO?

Ve chvíli, kdy vystoupil Jiří Vokáč Čmolík se něco změnilo. Znovu začal mluvit o transformaci, ale tady jsem to začala vnímat jinak. Udělali jsme si praktické cvičení, kdy nás doslova vyhecoval k bláznivému skákání, hraní na ruce a propojování pravé a levé hemisféry. Bylo to zábavné.

Pak pokračovala spousta dalších informací.

Závěr byl prostě mazec.

Ve chvíli, kdy MIO živě končilo, tak se stalo něco, co mě naprosto odzbrojilo.

Vytvořili jsme 3 dvoustupy a začali jsme prociťovat naše tělo a zaplavovat jej láskou a barvou. Pak každý z nás tímto dvoustupem procházel a ostatní na něj kladli své ruce a dávat mu svoji energii. Bylo to nezapomenutelné a úžasné. Na jedné straně dáváte, ale na straně druhé si dovolujete přijímat, důvěřovat a nechávat se vést davem. Po celou dobu máte zavřené oči a důvěřujete všem těm lidem, zda vás opravdu povedou.

Bylo to fantastický zážitek, který se nedá popsat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.