Email Academy Premium

Dneska jsem si pro vás připravila téma, které se dotýká všech, kteří podnikají.

Každý potřebujeme klienty, protože pouze díky nim prosperujeme a držíme naše podnikání stále aktivní. Ještě jsem nenašla nikoho, kdo by řekl, já klienty nepotřebuji, a přesto mohu fungovat. I zaměstnanci jsou závislí na tom, zda společnost, kde pracují, má spokojené klienty nebo ne.

A proč o tom mluvím?

Od listopadu loňského roku jsme se začali věnovat email marketingu. Díky němu můžeme efektivně komunikovat s našimi stávajícími klienty a zároveň jim nabídnout i něco zajímavého.

Je to báječné, protože díky tomu budujeme i databázi potencionálních klientů, která je tak důležitá. A tak jsme v kontaktu s naším potencionálním klientem, který má šanci nás dobře poznat.

Ale jak jsme se k tomu dostali?

Na začátku jsme se přihlásili do videokurzu, který byl věnovaný email marketingu. Bylo zajímavé poslouchat a získávat informace, které David Kirš skvěle a zábavně prezentoval. Něco jsem již znala, ale spousta věcí by mě ani ve snu nenapadla.

On mi dal návod, jak na to a já se proto ráda zapojuji do jeho dalších tréninků a s radostí sleduji další videa, která pro mě, pro nás připravil. Je vidět, že když se chce, tak to jde.

Pro koho to je?

Každý bychom se měli vzdělávat, hlavně když zajímavé informace pro nás někdo připravil ZDARMA. Je na každém z nás, jak tyto informace uchopíme, ale věřte, že se mohou hodit i zaměstnancům. I oni by měli mít zájem na tom, aby jejich klienti byli nadšeni. Takže z tohoto pohledu zde žádné omezení není.

A o co tedy jde?

David Kirš připravil nejnovější Email Academy Premium, kde jsou informace z předešlých akademií, ale jsou ještě propracovanější a obohacené o novinky. Videokurz zdarma můžete začít odebírat okamžitě a tím se  dál vzdělávat.

Věřím, že vám to pomůže stejně, jako to pomohlo mně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.