Dokončila jsem studium Zákona Přitažlivosti

Taky se někdy rozhodnete, že začnete studovat, ale když přijde zkouškové období, tak se k tomu ne a ne dostat?

 

Já jsem nikdy nebyla obr student, protože učení mi přišlo nudné. Ve chvíli, kdy mě to bavilo a dávalo mi to smysl, tak jsem u učení dokázala sedět hodiny a být nejlepší.

Kurz od Joe Vitale

Už jsem někde psala, že Joe Vitale je pro mne velký vzor a zaujal mne nejvíc ze všech motivačních speakrů ve filmu Tajemství (ty vzory se postupně mění, jak se sama vyvíjím). Velmi dlouho jsem Joea sledovala a také se přihlásila do jeho z jeho emailových kurzů. Ten mne ale nenaplňoval (byl zaměřený hlavně na copywriting a email marketing), a tak z toho sešlo.

Jednoho dne mi do mé emailové schránky přistála pozvánka do kurzu Zákona přitažlivosti. Chvíli jsem si s tím lámala hlavu. Je to studium v angličtině včetně zkoušky, ale víra, že to dokážu, byla velká. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu.

Dala jsem to

Jsem vděčná za to, že jsem kurz absolvovala. Myslela jsem, že ty zkoušky neudělám, dokonce jsem si říkala, že se na to vybodnu, protože jsem toho měla hodně. Nakonec ale správný čas přišel. Udělal jsem test, napsala esej, složila zkoušky a je to doma. Získala jsem svůj certifikát. Možná je to jen „papír“, o který vlastně ani tak nejde, ale jsem hrdá na to, že jsem zvládla. Je to o mé vnitřní motivaci a spokojenosti.

certifikát specialisty Zákona Přitažlivosti
certifikát specialisty Zákona Přitažlivosti

Pokud vás zajímá v jakých dalších oblastech se vzdělávám tak, se podívejte na stránku na mém webu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.