Brumbambule – herna pro děti

Jak už asi víte, tak máme malého syna a protože chceme, aby si své dětství užíval, tak se občas jedeme podívat do nějakého centra pro děti.

Nyní jsme navštívily Brumbambuly na Praze 9.

 

S kamarádkou jsme si řekly, že vyvezeme děti, aby si pořádně užily zábavu a protáhly svá těla. Na internetu jsem našla, že v Kolbenově ulici je relativně velké centrum, kde si děti mohou hrát od 9 do 20 hodin.

První pozitivní zpráva je, že za dospělého neplatíte vstup. To je skvělé, protože v jiných podobných centrech v Praze zaplatíte vstup i za dospělého a přitom ten si přišel jenom odpočinout nebo dávat pozor na svou ratolest.

Atrakce

Přijely jsme kolem 10 hodiny a bylo to velmi komfortní, protože ač byla sobota, tak nebylo narváno a atrakce nebyly zaplněny dětmi, že by musely na něco čekat. Krásně se zde rozprchly a my měly co dělat, abychom měly přehled, kde zrovna jsou.

Kolem poledne se začalo centrum vylidňovat a největší boom přišel po 14 hodině. Bylo zde několik plánovaných oslav, tak přišlo i hodně dospěláků. Ale i tak se to začalo zvládat bez problémů.

Jídlo

Je zde klasika – pizza, párek v rohlíku a toust. Takhle to je alespoň na lístku na internetu. Pro mě to nebylo moc pozitivní, protože hodně dbám na stravu syna, ale protože já jsem vegetarián, tak i mne zajímá, co si můžu dát k jídlu.

Po příchodu do centra jsem s potěšením zjistila, že to není tak zlé, protože na baru mají čerstvé ovoce, pak se zde dají koupit jogurty, a to dokonce Hollandia Bio. Sice jsou s příchutí, ale už to je pozitivní vlaštovka a třeba se zde někdy objeví i jogurt bílý.

Pro ty nejmenší se zde nachází výživa pro batolata v kelímkách.

Já jsem nakonec vybrala to „nejmenší“ zlo (nebavme se nyní o éčkách atd.) toast se sýrem pro syna a pro sebe pizzu 4 druhy sýrů (ostatní jsou s uzeninou).  Pizza je sice ze zmrazeného polotovaru, ale musím říct, že je dobrá. Nedá se srovnat s tím, co koupíte v obchodě, to jsou hnusy. Tady to vypadá, jako kdyby jí akorát připravili a upekli. Takže opravdu dobrý. Toast je klasika – chleba a sýr, případně šunka. Takže ohledně jídla jsme to nějak zvládly.

Závěr

Strávily jsme zde cca 6 hodin, kdy se děti krásně unavily a hlavně vyřádily. Je to super a ráda se sem znovu vrátím, protože se tady můžu připojit na Wifi a klidně si můžu vzít i PC a něco u toho dělat. Nebo prostě jenom tak sedět a odpočívat, číst si. I když, já byla taky pěkně unavená…

Centrum Brumbambule mohu doporučit úplně všem, kdo chce svým dětem dopřát skvělou zábavu. Pokud vás zajímá finanční stránka, tak je velmi dostupná.

Více na informací najdete v ceníku

A jedna mázlá fotečka na konec (fotogalerie je níže)

Albík na skluzavce

Fotky z další návštěvy

1 komentář: „Brumbambule – herna pro děti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.